Сфера послуг

Сфера послуг одна з найбільших сфер бізнесу в Україні, адже до цього напрямку прийнято включати культуру, освіту, охорону здоров’я, безпеку, доставку, побутове обслуговування, пасажирський транспорт і зв’язок, відновлювальні послуги та інше. В зв’язку з цим, дана сфера по праву вважається однією із найскладніших галузей, робота в якій дуже трудомістка і вимагає постійного спілкування з різними людьми.
Успіх в цій області безпосередньо залежить від рівня кваліфікації та досвіду фахівців, здатних і готових завжди вести ефективну та доброзичливу бесіду, з метою задоволення потреби клієнта. Телеконтакт розуміє та поділяє цю думку та пропонує величезний спектр послуг для компаній, що пов’язані зі сферою послуг.
Співробітники компанії Телеконтакт:
1. Надають інформаційну підтримку,
2. Ввічливо і коректно вирішують запити клієнтів,
3. Працюють з негативом і запереченнями,
4. Допомагають підібрати відповідний товар чи послугу,
5. Приймають замовлення,
6. Швидко інформують про наявні акції,
7. Уважно опитують,
8. За необхідності, дають влучні поради.
Оператори досконало вивчають необхідну інформацію та завжди коректно інформують клієнта. Компанія Телеконтакт керується у роботі правилом: «задоволений клієнт скористається послугою знову = прибуток нашого бізнес-партнера зросте». Тому ми допомагаємо клієнтам відчувати себе особливими серед інших.
Ми, команда кваліфікованих спеціалістів, готові взяти на себе відповідальність та обов’язки по взаємодії з клієнтами та будувати високоякісний сервіс з орієнтацією на Вашого клієнта!

Menu