Де у нас працюють? > Кіровоград

Вакансії в Кіровограді:

Консультант телефонного центру (оператор)

У чому полягає робота? Консультант телефонного центру приймає вхідні дзвінки. Нам дзвонять клієнти великих російських компаній, банків. Завдання консультанта - відповісти на їхні запитання. Вся інформація, яка необхідна в роботі, знаходиться на екрані комп'ютера. Під час розмови консультант також заносить в комп'ютер інформацію про клієнта, який зателефонував.
Яка заробітна плата? Заробітна плата консультанта складається з окладу і премії. Премія виплачується за якість роботи - дотримання правил розмови з клієнтом, надання правильної інформації. Також консультант отримує додаткову щоквартальну премію.
Який графік роботи? При повній зайнятості це 8-годинні робочі зміни. При підробці - це 4-х або 6- годинних робочих змін. У зазначений час вже включені перерви, які оплачуються так само, як і робочі години. І при повній, і при частковій зайнятості у консультанта два вихідних в тиждень. Графік та вихідні дні плануються з урахуванням побажань працівників.
Чи проводиться навчання? Нові співробітники проходять навчання протягом 4 днів по 4 години на день. За ці години виплачується стипендія.
Детальніше
Які умови роботи? Ми працюємо в комфортних офісах, де є все необхідне як для роботи, так і для відпочинку в перерви:
  • Робоче місце з сучасним обладнанням
  • Їдальня з холодильником, мікрохвильовкою, а також безкоштовними чаєм та кавою.
Переглянути фотографії
Чи є можливість кар'єрного росту? Робота в Телеконтакт - відмінний шанс почати свою кар'єру. Система кар'єрного росту, розроблена в нашій компанії, дозволяє співробітнику проявити себе і пройти додаткове навчання для подальшого просування. Всі наші керівники і супервайзери починали роботу в нашій компанії операторами (консультантами, менеджерами з продажу). Крім цього з багатьма нашими клієнтами ми вибудували систему рекомендацій до працевлаштування кращих кадрів.

У нас дуже дружній колектив. Ми не тільки разом працюємо, але і разом відпочиваємо: (подивитися фотографії)

Менеджер з продажу:

У чому полягає робота? Менеджер з продажу робить вихідні дзвінки клієнтам великих компаній. Його завдання - розповісти про послуги компанії, запропонувати скористатися цими послугами, зацікавити клієнта. Вся інформація, необхідна в роботі, знаходиться на екрані комп'ютера. Під час розмови менеджер з продажу також заносить в комп'ютер інформацію про клієнта.
Яка заробітна плата? Заробітна плата менеджера з продажу складається з окладу і бонусної частини за продаж. Чим більше продаж, тим вищий дохід. Також менеджер з продажу отримує додаткову щоквартальну премію.
Який графік роботи? При повній зайнятості це 8-годинні робочі зміни. При підробці це 4-х або 6- годиннні робочі зміни. У зазначений час вже включені перерви, які оплачуються так само, як і робочі години. І при повній, і при частковій зайнятості у менеджера з продажу два вихідних в тиждень. Графік та вихідні дні плануються з урахуванням побажань працівників.
Чи проводиться навчання? Нові співробітники проходять навчання протягом 4 днів по 4 години на день. За ці години виплачується стипендія. Вам не потрібно мати досвід роботи в продажах, ми даємо нашим співробітникам всі необхідні знання.
Детальніше
Які умови роботи? Ми працюємо в комфортних офісах, де є все необхідне як для роботи, так і для відпочинку в перерви:
  • Робоче місце з сучасним обладнанням
  • Їдальня з холодильником, мікрохвильовкою, а також безкоштовними чаєм та кавою.
Переглянути фотографії
Чи є можливість кар'єрного росту? Робота в Телеконтакт - відмінний шанс почати свою кар'єру. Система кар'єрного росту, яка розроблена в нашій компанії, дозволяє співробітнику проявити себе і пройти додаткове навчання для подальшого просування. Всі наші керівники і супервайзери починали роботу в нашій компанії операторами (консультантами, менеджерами з продажу). Крім цього з багатьма нашими клієнтами ми побудували систему рекомендацій до працевлаштування кращих кадрів.

У нас дуже дружній колектив. Ми не тільки разом працюємо, але і разом відпочиваємо: (подивитися фотографії)
Запишіться на співбесіду:
по телефону: (0522) 277 277
надсилайте резюме:
або заповніть форму, і співробітник відділу кадрів з Вами зв’яжеться.

Поля відмічені * обов’язкові для заповнення

Адреса Телеконтакта у Кіровограді:

м. Кіровоград, пр-т. 50-рiччя Жовтня, 1а.