Центр навчання

У нас це скоріше «децентралізована структура з присвоєння та відпрацювання навичок», ну добре хоч ми це не «Академією» або «Корпоративним Університетом» назвали, хоча могли. Чому ми проти пафосу? Тому, що це необхідна складова функціонування контактного центру, особливо аутсорсеру, який вирішує широченний спектр завдань: від пересилання кур’єром хом’ячка до розрахунку грейс-періоду.

Хвалитися, що у нас є тренери, спеціальна програма для здачі тестів, історія по кожному оператору, хто і що вивчив, можна, але не тут. Це доречно на сайті для операторів – заспокоїти, що їх не залишають, а розкажуть, що потрібно робити або в книзі для керівників СС присвятити навчанню одну з найбільш об’ємних розділів.

Тут же, на сайті-візитці, напевно, варто відзначити, що:

Так, звичайно, у нас є структура з начальниками, які їздять на семінари і думають, як все покращити, з тренерами різних рівнів і коучами, які працюють в полях.

І ця структура отримала зовнішнє визнання:

Міжнародне: ще в 2011 році ми отримали першу міжнародну золоту нагороду за наші методики навчання.

Вітчизняне: більше 5 000 зацікавлених осіб (тренерів та керівників контактних центрів) скачали нашу методику базового навчання, яка опублікована вперше в 2008 році.

Але все це ми відзначили тільки для того, щоб наше наступне твердження не пролунало пафосно-голослівно:

Ми готові нести фінансову відповідальність за якість наших послуг і працювати за ліди.

Ми не програмуємо операторів, ми створюємо з ненадійних елементів (людей) надійну систему з обробки вхідних і здійснення вихідних дзвінків.

Телеконтактуй! І ми розповімо, як підготуємо персонал для Вашого проекту. А ще наші тренери іноді працюють з внутрішніми колл-центрами. Вони цікаво розповідати вміють.

Телемаркетинг – вихідні холодні дзвінки
Контроль якості в Call-центрі
Базовий курс телефонного спілкування
Розширений курс телефонного спілкування

p.s. Про програмування операторів. В стандартних ситуаціях це вже можливо. У минулому році машина вперше пройшла тест Тьюринга: тобто при письмовому спілкуванні випробовуванні не змогли виявити, що розмовляють з ботом.

Menu