Чим ми займаємося?
Хто у нас працює?
Чому у нас працюють?
Де у нас працюють?
Якщо Ви — замовник...

Ми впевнені, що співробітники вже знають про нашу компанію все і заходять для того, щоб похвалитися місцем своєї роботи перед рідними, друзями та знайомими. Тому, шановні колеги, галерею портретів наших кращих співробітників ви можете побачити тут, показати знайомим інтер'єри робочих залів, спортивних залів та кімнат відпочинку Ви можете тут. А іншим, хто тільки збирається прийти до нас на роботу, розповімо про себе з самого початку.


Сфера діяльності нашої компанії — це комунікації з клієнтами наших замовників. Це якщо висловлюватися по-науковому.

А якщо говорити українською,
ми за дорученням наших замовників:

Відповідаємо на вхідні телефонні дзвінки.
Дзвонимо клієнтам наших замовників.
Продаємо продукцію або послуги наших замовників тим, хто в них може бути зацікавлений.
Відповіді на e-mail або sms клієнтів.
Вводимо дані з заповнених анкет / договорів.
Виконуємо інші роботи за наших замовників по телефону, sms або електронною поштою.
Ми робимо все, що може зробити call-центр для своїх замовників, а також ми працюємо і з суміжними напрямками: sms-сервіси, сканування і розпізнавання документів, зберігання документів і даних.

Якщо Ви — потенційний замовник, то на цьому сайті ви не знайдете опису того, як добре ми працюємо, наскільки широкий наш спектр послуг і високий «service level». Все це, разом з рекомендаціями наших клієнтів, ми підготуємо для вашої компанії і презентуємо особисто. А цей сайт ми присвятили найголовнішому нашому активу — нашим співробітникам і тим, хто тільки розглядає можливість працевлаштування до нас.

Основна сфера нашої діяльності:

обробка телефонних дзвінків, тому підприємства нашого профілю називаються с call-центрами (або центрами обробки викликів). Але деякі наші колеги, щоб підкреслити комплексність комунікацій з клієнтами називають себе контакт центрами (contact center).

Якщо Ви поставите такий запит в Яндексі (Google), то побачите, що «call-центрів» набагато більше, ніж «контакт центрів», особливо в англійському сегменті інтернету.

На проектах таких замовників ви не тільки отримаєте роботу, на якій можете працювати стільки, скільки захочете, а й отримаєте важливі навички, які користуються попитом в багатьох інших професіях.Приходьте до нас працювати! :)
Житомир    Кіровоград


Телеконтакт, © 2011 -
    +380 (412) 55-4433 Skype Me™! telecontact_reception