Галерея Слави

Ми не приховуємо свої обличчя, а навпаки із задоволенням показуємо їх всім, нам є чим пишатися, ми молоді красиві і всяке подобаємося самі собі.
Нижче Ви можете побачити портрети кращих людей Телеконтакта.

104 104 104 104
104 104 104 104


Портрет співробітника

Робота в Телеконтакті - це відмінний старт кар'єри, тому нашими співробітниками є, в основному, випускники вузів, студенти середніх та старших курсів. Для когось ця робота, стає згодом основною ...
 

Навички

Навички коректного ведення телефонних переговорів у перший же тиждень навчання отримують всі оператори, які приходять до нас на роботу.

Обслуговуючи клієнтів на вхідних, лініях, наші співробітники навчаються орієнтуватися у великих масивах інформації і працювати в досить складних інформаційно-довідкових системах. Окремо варто розповісти про проекти - оператори, що підтримують банки, через кілька місяців роботи починають дуже добре орієнтуватися в широкому спектрі банківських продуктів і послуг, іноді краще співробітників самих банків.

Проекти створення/актуалізації баз даних навчать навичкам проходження секретаря, а на проектах для компаній b2b (business-to-business) оператори зможуть навчитися розмовляти на рівних з відповідальними співробітниками з найбільших компаній.

Що ж до проектів з телефонних продажів — то навички гарного продавця дозволяють не тільки різко збільшити свої заробітки в нашій компанії, але і мають попит у величезній кількості сфер діяльності.