Галерея Слави

Ми не приховуємо свої обличчя, а навпаки із задоволенням показуємо їх всім, нам є чим пишатися, ми молоді та красиві і подобаємося самі собі.
Нижче Ви можете побачити портрети кращих людей Телеконтакта.

104 104 104 104
104 104 104 104


Навички

Навички коректного ведення телефонних переговорів у перший же тиждень навчання отримують всі оператори, які приходять до нас на роботу.
бслуговуючи клієнтів на вхідних, лініях, наші співробітники навчаються орієнтуватися у великих масивах інформації і розбиратися в досить складних інформаційно-довідкових системах. Окремо варто розповісти про банківські проекти - оператори, що підтримують банки ...
 

Портрет співробітника

Робота в Телеконтакті — це відмінний старт кар'єри, тому нашими співробітниками є, в основному, випускники вузів, студенти середніх та старших курсів. Для когось ця робота, стає згодом основною. Однак робота в нас цікава не тільки їм — у нас працює багато дорослих і самодостатніх людей. Завдяки зручним графікам роботи ми запрошуємо на підробіток тих, у кого є основне місце роботи, але він потребує додаткового заробітку.

Вимоги до кандидатів:

— Комунікабельність
— Чітка і грамотна мова
— Знання ПК

Перевага — претендентам із вищою або середньо-спеціальною освітою. Студентам 1—3 курсів може бути запропонована тільки підробіток у вечірній час і у вихідні дні.

Навики коректного ведення телефонних переговорів у перший же тиждень навчання отримують всі оператори, що приходять до нас на роботу.
Обслуговуючи клієнтів на вхідних лініях, наші співробітники навчаються орієнтуватися у великих масивах інформації і працювати в досить складних інформаційно-довідкових системах. Окремо варто розповісти про проекти - оператори, що підтримують банки, через кілька місяців роботи починають дуже добре орієнтуватися в широкому спектрі банківських продуктів і послуг, іноді краще співробітників самих банків.

Якщо Ви володієте цими навиками і тільки розглядаєте можливість працювати у нас - запрошуємо Вас заповнити анкету на нашому сайті!