Відбувся третій день відкритих дверей у компанії Телеконтакт

12 червня 2019 року в місті Житомирі, в одному з найбільших аутсорсингових контактних центрів країни, Телеконтакт, пройшов третій «День відкритих дверей». Захід традиційного формату, який дозволяє ознайомитися з корпоративними цінностями і задати питання, які цікавлять. Всіх учасників заходу об’єднав інтерес до діяльності компанії, і бажання поглянути своїми очима на «внутрішню кухню» контакт-центру.

Знайомство розпочалося з оглядової екскурсії по майданчику, яку провели начальник колл-центру Ольга Неділько і директор з розвитку бізнесу, Рафальська Юлія. Учасники стали свідками того, чим живуть, як працюють співробітники компанії, дізналися її історію та досягнення. Далі «гості» змогли взяти участь в спеціалізованій дискусійній панелі. На першому етапі, учасникам випала нагода поглянути зсередини на роботу відділу рекрутингу: які етапи підбору персоналу, цілі рекрутера на кожному етапі, автоматизація процесу, ефективність джерел, методи оцінки кандидата, навчання і адаптація.

Була продемонстрована власна модернізована система управління якістю та розкриті секрети контролю, які дозволяють Телеконтакту зберігати лідерство серед провідних гравців країн СНД протягом багатьох років.На прикладі одного з провідних проектів продажів, розглянули кореляцію правильно побудованого процесу управління якістю стосовно результативності.Заключним етапом дискусії стало технічне закулісся організації роботи колл-центру: показані можливості скриптів і їх інтеграція з різними базами даних і програмами. Також висвітлили тему сучасних каналів комунікації з клієнтами.

Під час круглого столу найбільший інтерес і жваву дискусію викликало обговорення теми «Підбір, адаптація та мотивація персоналу». Гості мали можливість поставити численні запитання і обговорити актуальні проблеми.

На Дні відкритих дверей всі учасники відчули атмосферу Телеконтакту, поспілкувалися в неформальній обстановці і поділилися своїми емоціями і враженнями.

Компанія Телеконтакт дякує всім учасникам заходу за участь і готова далі ділитися своїм досвідом, ідеями та цілями!

Як проходив захід, дивіться на нашому каналі Telecontact. UA

Menu