День оператора

День оператора в компанії Телеконтакт Житомир.

05 квітня 2019 року компанія Телеконтакт відсвяткувала день оператора.
Це свято веде свою історію з 2011 року, з дня народження майданчика м. Житомир. Свята немає в календарі, але спеціальність оператор колл-центру також користується попитом, як професія бухгалтер або системний адміністратор. Тому, з огляду на значний внесок операторів в розвиток компанії, ця дата стала однією з унікальних заходів в Телеконтакті.
Професія народилася ще в 1878 році, коли в Америці була відкрита перша телефонна станція. В Україні ж перші колл-центри з’явилися в кінці 90-х років, які співпрацювали, в основному, з операторами мобільного зв’язку.

Традиційно, з урочистою промовою виступила начальник майданчика Ольга Неділько з теплими побажаннями операторам і вдячністю за досягнення кожного проекту в цілому. Важливим моментом заходу було нагородження фахівців проектів в різних номінаціях, серед яких «Золотий голос проекту», «Найактивніший продавець року», «Super-star», «Гуру продаж», «За активність і ентузіазм в роботі» та інші.
В ході заходу була організована святкова фото-зона, де кожен зміг зробити яскраве фото на згадку.

Компанія Телеконтакт в черговий раз переконалася, що оператори чудово справляються з усіма труднощами, прагнуть до саморозвитку і пишаються своїми досягненнями.

Menu