День народження Телеконтакт

13 березня 2019 року майданчику Житомир компанії Телеконтакт виповнилося 8 років з моменту відкриття.

На шляху розвитку компанії було багато перешкод, однак нинішні заслуги говорять про те, що ми йдемо впевнено: розвиваємось і досягаємо високих результатів. Тільки за 2018 рік опрацьовано 8 000 000 вхідних і вихідних дзвінків, написано 40 скриптів, проведено 1 720 тренінгів та майстер-класів, реалізовано 40 проектів, і на сьогоднішній день ці цифри тільки ростуть.

Робота в компанії Телеконтакт – це не тільки прямі обов’язки, цікаві проекти і завдання, це ще й друзі, яких вони набувають, розділені з колегами ідеї, захоплення, свята і багато іншого. Щоб залучити всіх співробітників в процес свята, компанія організувала захід у стилі DISCO 80-х років, що стало для кожного відмінним приводом для ще більшого згуртування всього колективу.

В рамках сформованих корпоративних традицій, компанія щорічно підводить підсумки своєї роботи, підкреслюючи внесок кожного співробітника в стратегічний розвиток і загальну ідею.

Начальник майданчика Ольга Неділько, підвела підсумки року, озвучила основні досягнення кожного відділу і компанії в цілому. Значущим моментом заходу було вручення нагород-статуеток співробітникам компанії в різних номінаціях, серед яких «В знак вдячності за багаторічну роботу на благо компанії», «За плідну роботу і великий особистий внесок у розвиток компанії», «За креативність і нестандартність мислення в рішенні стратегічних задач ».

За кращі результати роботи і індивідуальні досягнення в знак подяки нагородили супервайзерів і операторів у вигляді корпоративних подарунків.

Після офіційної частини була передбачена культурна програма, яка включала подарунок у вигляді смачного і красиво-оформленого святкового торта.

На святі панувала атмосфера згуртованості, що є найсильнішим стимулом до злагодженої і якісній роботі колективу і досягнення нових висот.

Підводячи підсумки можна сказати, що цей рік для компанії Телеконтакт був непростим. Було багато проектів, планів і інвестицій. Зміни цього року стануть надійною платформою для виходу на якісний виток розвитку.

Menu