БЛОГ

день оператора
день оператора колл-центр
день оператора Телеконтакт
день оператора
праздник яркая команда
день оператора Телеконтакт
праздник колл-центр операторы
праздник колл центр
команда операторы Телеконтакт
праздник гавайи Телеконтакт
праздник гавайи
фламинго праздник операторы
операторы праздник Телеконтакт
день оператора Телеконтакт
день оператора Телеконтакт
день оператора Телеконтакт
день оператора Телеконтакт
день оператора Телеконтакт

День Оператора

День оператора в компанії Телеконтакт Житомир.

05 квітня 2019 року компанія Телеконтакт відсвяткувала день оператора.
Це свято веде свою історію з 2011 року, з дня народження майданчика м. Житомир. Свята немає в календарі, але спеціальність оператор колл-центру також користується попитом, як професія бухгалтер або системний адміністратор. Тому, з огляду на значний внесок операторів в розвиток компанії, ця дата стала однією з унікальних заходів в Телеконтакті.
Професія народилася ще в 1878 році, коли в Америці була відкрита перша телефонна станція. В Україні ж перші колл-центри з’явилися в кінці 90-х років, які співпрацювали, в основному, з операторами мобільного зв’язку.

Традиційно, з урочистою промовою виступила начальник майданчика Ольга Неділько з теплими побажаннями операторам і вдячністю за досягнення кожного проекту в цілому. Важливим моментом заходу було нагородження фахівців проектів в різних номінаціях, серед яких «Золотий голос проекту», «Найактивніший продавець року», «Super-star», «Гуру продаж», «За активність і ентузіазм в роботі» та інші.
В ході заходу була організована святкова фото-зона, де кожен зміг зробити яскраве фото на згадку.

Компанія Телеконтакт в черговий раз переконалася, що оператори чудово справляються з усіма труднощами, прагнуть до саморозвитку і пишаються своїми досягненнями.

День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
Disco 80-х
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
День рождение Телеконтакт
Юлия Рафальская
награды
День рождение Телеконтакт
торт 8 лет компании

День народження Телеконтакт

13 березня 2019 року майданчику Житомир компанії Телеконтакт виповнилося 8 років з моменту відкриття.

На шляху розвитку компанії було багато перешкод, однак нинішні заслуги говорять про те, що вони йдуть впевнено: розвиваються і досягають високих результатів. Тільки за 2018 рік опрацьовано 8 000 000 вхідних і вихідних дзвінків, написано 40 скриптів, проведено 1 720 тренінгів та майстер-класів, реалізовано 40 проектів, і на сьогоднішній день ці цифри тільки ростуть.

Робота в компанії Телеконтакт – це не тільки прямі обов’язки, цікаві проекти і завдання, це ще й друзі, яких вони набувають, розділені з колегами ідеї, захоплення, свята і багато іншого. Щоб залучити всіх співробітників в процес свята, компанія організувала захід у стилі DISCO 80-х років, що стало для кожного відмінним приводом для ще більшого згуртування всього колективу.

В рамках сформованих корпоративних традицій, компанія щорічно підводить підсумки своєї роботи, підкреслюючи внесок кожного співробітника в стратегічний розвиток і загальну ідею.

Начальник майданчика Ольга Неділько, підвела підсумки року, озвучила основні досягнення кожного відділу і компанії в цілому. Значущим моментом заходу було вручення нагород-статуеток співробітникам компанії в різних номінаціях, серед яких «В знак вдячності за багаторічну роботу на благо компанії», «За плідну роботу і великий особистий внесок у розвиток компанії», «За креативність і нестандартність мислення в рішенні стратегічних задач ».

За кращі результати роботи і індивідуальні досягнення в знак подяки нагородили супервайзерів і операторів у вигляді корпоративних подарунків.

Після офіційної частини була передбачена культурна програма, яка включала подарунок у вигляді смачного і красиво-оформленого святкового торта.

На святі панувала атмосфера згуртованості, що є найсильнішим стимулом до злагодженої і якісній роботі колективу і досягнення нових висот.

Підводячи підсумки можна сказати, що цей рік для компанії Телеконтакт був непростим. Було багато проектів, планів і інвестицій. Зміни цього року стануть надійною платформою для виходу на якісний виток розвитку.

BIT-2019 Телеконтакт

26 лютого 2019 року в Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB »(або BIT-2019).
Це унікальний галузевий захід, який відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, який традиційно збирає кращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

Щорічно, наша компанія Телеконтакт Житомир бере участь в даному заході, і цей рік не став винятком.

В рамках форуму наш керівник HR-підрозділу України, Оксана Музиченко, виступила з доповіддю на тему «Набір і мотивація персоналу. Нові методи ». Це унікальна методика, яка дозволяє навіть в складних умовах на ринку праці України забезпечити 50% зростання компанії і 30% зростання прибутку. Був наочно продемонстрований процес управління персоналом для адаптації співробітників, що викликало особливий інтерес серед всіх учасників і безліч питань.

День відкритих дверей 21.02.2019

21 лютого 2019 року компанія Телеконтакт в місті Житомир провела черговий «День відкритих дверей» – захід, що дозволяє поглянути зсередини на організацію роботи одного з провідних аутсорсингових контактних центрів України. Учасниками заходу стали майже 20 представників ринку контакт-центрів і партнерів, яких об’єднало бажання поглянути на «внутрішню кухню» контактного центру.

Знайомство розпочалося з оглядової екскурсії по майданчику, яку провела начальник колл-центру Ольга Неділько, а далі «гості» змогли взяти участь в спеціалізованій дискусійній панелі. На першому етапі заходу, учасникам випала нагода ознайомитися з процесом підбору персоналу, методами «вирощування» продавців, адаптації, мотивації. Далі була продемонстрована власна система управління якістю та розкриті секрети контролю, які дозволяють Телеконтакту зберігати лідерство серед провідних гравців країн СНД протягом багатьох років.

Крім цього, на одному з провідних проектів розглянули кореляцію взаємодії правильно побудованого процесу управління якістю стосовно результативності (в даному випадку продажу).

В ході круглого столу найбільший інтерес і жваву дискусію викликало обговорення теми «Робота з не голосовими каналами і внутрішні програми». Компанія Телеконтакт дякує всім учасникам заходу за участь і готова далі ділитися своїм досвідом, ідеями та цілями!

http://cca.org.ua/sostoyalsya-vtoroj-den-otkrytyh-dverej-telekontakt/ HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-vtoroj-den-otkrytyh-dverej-telekontakt/” HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-vtoroj-den-otkrytyh-dverej-telekontakt/”akt/

Спонсорство

Компанія Телеконтакт займає активну життєву позицію, при якій постійно залучаєтся  спонсором  до різних заходів в тому числі і конференцій. Також являється активним  учасником :

Телеконтакт

12.2018 – Компанія Телеконтакт володіє багатьма перевагами – багаторічний досвід, виділена “Інфраструктура”, новітні “Технології”, внутрішні розробки, маштабність і т.д.. Щоб ознайомитися та оцінити дані якості, був створений відеоролик, який ви можете знайти за даним посиланням: https://youtu.be/yngJu-a8gQY

День відкритих дверей 29.11.2018

11.2018 – Компанія Телеконтакт проводила день відкритих дверей. В рамках обміну кращими практиками, компанія Телеконтакт запросила в гості колег зі сфери внутрішніх контактних центрів.

В ході заходу відбулася захоплююча екскурсія по офісу, була проведена презентація, з якої учасники дізналися історію створення компанії і можливості, які відкриваються в ході співробітництва, відбулася дискусійна панель з HR-менеджером Телеконтакт про особливості підбору і навчання персоналу, а також були розкриті секрети контролю якості компанії: http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekont HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekontakt/” HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekontakt/”akt/

Телеконтакт в Call Center World

11.2018 – компанія Телеконтакт в Call Center World, який проводився у Празі, зайняла  1 місце в світі по Рекрутингу. Компанія Телеконтакт кожного року приймає активну участь у  Call Center World, де постійно здобувала призові місця, і в 2018 році ми це знову довели.

Call Center World вже більш 18 років служить головним майданчиком для діалогу, обговорення та обміну досвідом між експертами та професіоналами. Цифрова трансформація, великі обсяги даних, штучний інтелект, розумне робоче місце і т.д.. Знайдіть нові ідеї для підвищення ефективності бізнес-процесів у вашій компанії.

Детальніше: https://www.contactcenterworld.com/

Мене цікавить вакансіяМене цікавить співробітництво

* обов'язково для заповнення

* обов'язково для заповнення

* обязательно для заполнения

* обязательно для заполнения

Опрос посвященный услугам аутсорсингового колл-центра