БЛОГ

25.10.2018

25.10.2018 – в Києві в “Музеї досягнень братів Кличко” відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Нагороди DzWINNER-2018, де компанія Телеконтакт зайняла 1 місце в номінації  «Найкраща команда з продажу» .

Нагорода DzWINNER була організована Всеукраїнською Асоціації Контактних Центрів в 2014 році. Нагорода є вищим визнанням в Україні професійних навичок номінантів і вручається від імені всього професійного співтовариства.

Нагорода DzWINNER присуджується представникам галузі контакт-центрів за внесок в розвиток індустрії:

  • співробітникам, що демонструють неабиякі техніки ведення діалогів з клієнтами
  • наставникам, що демонструють кращі якості і навички підготовки персоналу
  • компаніям, що довели системний підхід в підготовці персоналу і якісного обслуговування клієнтів

Детальніше : http://dzwinner.com/

10.11.2018

11.2018 – компанія Телеконтакт в Call Center World, який проводився у Празі, зайняла  1 місце в світі по Рекрутингу. Компанія Телеконтакт кожного року приймає активну участь у  Call Center World, де постійно здобувала призові місця, і в 2018 році ми це знову довели.

Call Center World  вже більш 18 років служить головній площі для діалогу, обговорення та обміну досвідом між експертами та професіоналами. Цифрова трансформація, великі обсяги даних, штучний інтелект, розумне робоче місце і т.д.. Знайдіть нові ідеї для підвищення ефективності бізнес-процесів у вашій компанії.

Детальніше: https://www.contactcenterworld.com/

29.11.2018

11.2018 – Компанія Телеконтакт проводила день відкритих дверей. В рамках обміну кращими практиками, компанія Телеконтакт запросила в гості колег зі сфери внутрішніх контактних центрів.

В ході заходу відбулася захоплююча екскурсія по офісу, була проведена презентація, з якої учасники дізналися історію створення компанії і можливості, які відкриваються в ході співробітництва, відбулася дискусійна панель з HR-менеджером Телеконтакт про особливості підбору і навчання персоналу, а також були розкриті секрети контролю якості компанії: http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekont HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekontakt/” HYPERLINK “http://cca.org.ua/sostoyalsya-den-otkrytyh-dverej-v-kompanii-telekontakt/”akt/

4.12.2018

12.2018 – Компанія Телеконтакт володіє багатьма перевагами – багаторічний досвід, виділена “Інфраструктура”, новітні “Технології”, внутрішні розробки, маштабність і т.д.. Щоб ознайомитися та оцінити дані якості, був створений відеоролик, який ви можете знайти за даним посиланням: https://youtu.be/yngJu-a8gQY

Спонсорство

Компанія Телеконтакт займає активну життєву позицію, при якій постійно залучаєтся  спонсором  до різних заходів в тому числі і конференцій. Також являється активним  учасником :

* обов'язково для заповнення

* обов'язково для заповнення